Sukces Adriana Półtoraka w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Stanisławie Staszicu i Jego Epoce

W dniach 5 - 6 czerwca odbyło się XXVII Ogólnopolskie Sympozjum Szkół Staszicowskich. Należy zaznaczyć, że nasza szkoła od 1990 roku jest członkiem Ogólnopolskiego Klubu Szkół Staszicowskich. Gospodarzem imprezy w bieżącym roku szkolnym był Zespół Szkół w Gąbinie, który świętował 35. rocznicę nadania imienia Stnisława Staszica.

Adrian Półtorak, przygotowywany przez polonistkę panią Izabelę Kowalczyk oraz nauczyciela historii pana Piotra Ziuziakowskiego, wykazał się dużą wiedzą i zajął I miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Posted on 02 Jul 2014 by admin
Wyniki egzaminu maturalnego
Ogłoszenie wyników egzaminu maturalnego - wydawanie świadectw maturalnych rozpocznie się w piątek 27 czerwca od godz. 10.30 do godz. 15.30. Do odbioru należy zgłaszać się z dowodem osobistym.
Posted on 25 Jun 2014 by admin
Sprawozdanie z pracy nauczyciela
Wzór sprawozdania z pracy nauczyciela za rok szkolny 2013/14 jest do pobrania tutaj.
Posted on 13 Jun 2014 by admin
Dzień Sportu Szkolnego 2014

W dniu 6 czerwca 2014 roku na obiektach sportowych przy naszej szkole odbył się Dzień Sportu Szkolnego. Imprezę przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego wraz uczniami klas sportowych. Punktualnie o godzinie 9:30 rozpoczął się uroczysty apel który w szczególności poświęcony był osiągnięciom sportowym uczniów szkoły. Uczennice klasy sportowej przy akompaniamencie hymnu olimpijskiego wprowadziły flagę olimpijską która symbolizuje unię sportowców pięciu kontynentów. Znicz olimpijski zapalił uczeń klasy II Technikum Elektrycznego Szymon Wiktorowicz, najwybitniejszy sportowiec naszej szkoły, v-ce mistrz Polski w biegach górskich. Szymon otrzymał powołanie do kadry reprezentacji Polski i będzie reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy we Francji. Kolejnym punktem apelu był odczyt apelu olimpijskiego którego dokonała Natalia Grzegorczyk.

Posted on 09 Jun 2014 by admin
II nocny Turniej Piłki Nożnej

26 maja o 17.00 na Kompleksie Boisk przy ZSP nr 1 w Opocznie,przy sprzyjających warunkach atmosferycznych oraz wspaniałej widowni odbył sie II nocny Turniej Piłki Noznej o puchar starosty opoczyńskiego pana Marka Ksyty.

Posted on 04 Jun 2014 by admin
Rozbudowa szkoły
Powołując się na stronę Starostwa Powiatowego informujemy, że:
w wyniku przeprowadzonego postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego w dniu 16.05.2014r. zawarta została umowa pomiędzy Powiatem Opoczyńskim reprezentowanym przez Starostę Opoczyńskiego – Marka Ksytę i Wicestarostę – Józefa Roga a Przedsiębiorstwem Budowlano-Usługowo-Handlowym „AGAT” Sp. z o.o. z Kielc.

Posted on 31 May 2014 by admin
Sukces Przemka w "EUKLIDESIE"
Przemek Pazurek z klasy II Technikum Mechatronicznego zakwalifikował się do krajowego finału XV Konkursu Matematycznego Euklides, który odbędzie się 5 czerwca 2014 r.
Nauczycielem Przemka jest p. prof. M. Marciniak.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za finał!
Posted on 17 May 2014 by admin