Drukuj Dodaj do ulubionych Ustaw jako stronę startową 19 wrzesień Januarego, Konstancji i Teodora

Aktualno¶ci:

Dyskoteka Walentynkowa
W ¶rodę 19 lutego odbędzie się dyskoteka Walentynkowa.
Startujemy o godz. 17.00. Pamiętajcie o legitymacjach szkolnych i obuwiu na zmianę.
Posted on 13 Feb 2014 by admin
Stypendia Marszałka Województwa
Łódzkie nagradza najzdolniejszych!
VIII edycja jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego
6 lutego 2014 roku rozpoczyna się kolejna edycja stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego. Stypendium przyznawane jest w dwóch kategoriach: „uczeń”
i „student”. Beneficjentami konkursu s± uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, słuchacze kolegiów oraz studenci kierunków z następuj±cych dziedzin nauki:
1. nauki społeczne
2. nauki ekonomiczne
3. nauki matematyczne
4. nauki fizyczne
5. nauki chemiczne
6. nauki biologiczne
7. nauki o Ziemi
8. nauki techniczne
9. nauki medyczne
Maksymalna wysokość dofinansowania wynosi do 10.000 zł.
Posted on 06 Feb 2014 by admin
Studniówka 2014
Tegoroczna studniówka odbyła się 18 stycznia 2014 roku w lokalu KORONA. Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od tradycyjnego Poloneza, którego w tym roku poprowadził po raz pierwszy pan dyrektor Marek Zieliński. Huczna zabawa trwała do białego rana i długo jeszcze będziemy ja mile wsponinać. A przed tegorocznymi maturzystami stoi teraz największe wyzwanie: egzamin maturalny i potwierdzajacy kwalifikacje zawodowe! Oby były równie udane jak tegoroczna studniówka:)

Posted on 07 Feb 2014 by admin
Andrzejki
29 listopada 2013 (pi±tek) odbyły się w naszej szkole "Andrzejki" przygotowane przez uczniów klasy II TOT i Samorz±d Uczniowski. Młodzież miała możliwo¶ć uczestniczenia we wróżbach andrzejkowych: lanie wosku, wróżenie z butów, przebicie szpilk± serc z imionami przyszłych małżonków, wróżenie z obierek jabłka, losy z przepowiedni± przyszło¶ci.
Uczniowie mogli wykazać się te¿ talentem literackim bior±c udział w konkursie na wiersz andrzejkowy. Przyznano dwa pierwsze miejsca: klasie III THOT i klasie I THT, drugie miejsce dla klasy II TE i trzecie miejsce dla klasy I TA. W nagrodę uczniowie otrzymali słodkie upominki.
Posted on 12 Dec 2013 by admin
Awaria w systemie do naboru

Uwaga kandydaci do naszej szkoły

Pojawiły się problemy z wczytywaniem strony do naboru elektronicznego https://opoczno.e-omikron.pl

Od administratora systemu dowiedzieli¶my się, że należy w ustawieniach połaczeń sieciowych na swoich komputerach ustawić adres serwera DNS 193.186.255.3.

Je¶li nie wiecie jak to zrbić to zapraszamy do naszej szkoły, a my założymy Wam konta i pomożemy uzupełnić podania :)

Posted on 14 Apr 2014 by admin
Opoczno I Sp. z o.o. dla ZSP nr 1 w Opocznie

18 marca 2014 roku, uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie udali się ma wycieczkę do Centrum nauki Kopernik w Warszawie. Była to 42 osobowa grupa uczniów którzy odbywaj± swoje zajęcia praktyczne w firmie Opoczno I. Dzięki umowie współpracy z „Ekonomikiem”, firma Opoczno I objęła swoim patronatem kierunki kształcenia technikum mechanicznego i elektrycznego. Cele jakie postawili sobie organizatorzy wycieczki to przede wszystkim rozbudzenie ciekawo¶ci wspomagania samodzielnego poznawania ¶wiata i uczenia się oraz inspirowanie dialogu społecznego na temat nauki.

Posted on 02 Apr 2014 by admin